Фінансування заходів, пов’язаних з розвитком фізичної культури і спорту в Красноградській громаді склали понад 4,2 мільйони гривен. Про це під час звіту про виконання заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту в 2021 роціповідомила начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Красноградської міської ради Ірина Стаднік.

Основною метою реалізації заходів Програми є розвиток фізичної культури та спорту, широке залучення населення до фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності, забезпечення змістовного спортивного дозвілля різних верств населення, самореалізація індивідуальних спортивних здібностей громадян.

В  комунальному закладі спортивному клубі  «Олімп» працюють секції з шахів, шашок, важкої атлетики, настільного тенісу. Понад 200  осіб відвідують зазначені секції.  Окрім тренувань  тут займаються підготовкою спортсменів для участі у районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях .

Провідними фахівцями КЗ СК «Олімп» за 9 місяців 2021 року було організовано та проведено 33 змагання  різних рівнів. а саме: кубкові футбольні матчі, футбольні матчі на першість Красноградського району,  футбольні матчі на першість Харківської області серед ДЮСШ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.