День охорони праці у 2022 році

      Двадцять восьмого квітня в Україні відзначається День охорони праці. Враховуючи повномасштабну збройну агресію Російської Федерації проти України всі зусилля країни спрямовані на захист Батьківщини. В цей складний час бізнес та працівники- друга лінія оборони, фундамент економічної стабільності та безцінна допомога Збройним силам України.

      Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

      Так, за час збройної агресії зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 – зі смертельним наслідком.

      З огляду на вищезазначене, просимо підприємства, що здійснюють свою діяльність на території Красноградської міської територіальної громади, 28 квітня о 9.00 год вшанувати пам’ять загиблих на виробництві хвилиною мовчання.