До уваги отримувачів субсидії!

Красноградська міська рада повідомляє, що відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» Управлінням соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян станом на 01.05.2022. На підставі відповідної інформації Управлінням проведено визначення права на отримання житлової субсидії на період з 01.05.2022 по 30.04.2023.

Особам, за домогосподарствами яких обліковується прострочена понад три місяці заборгованість по сплаті за житлово-комунальні послуги станом на 01 травня 2022 року, житлову субсидію не призначено.

За отриманням повідомлення про не призначення житлової субсидії звертатись до Красноградської міської ради та старостинських округів за місцем проживання.