Відділ соціального захисту населення інформує

      30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Напередодні, 28 липня, з метою підвищення обізнаності безробітних щодо ризиків нелегального працевлаштування за кордоном відділом соціального захисту населення спільно з фахівцями Красноградської районної філії ХОЦЗ та представниками Красноградської РВА проведено профінформаційний семінар для безробітних осіб на тему: «РИЗИКИ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ», присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.

      Мета заходу: обговорення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, правова захищеність легального працевлаштування.

      Основні питання, які розглядались на семінарі – це трудова міграція: сутність та наслідки, торгівля людьми як глобальна проблема, основні ризики нелегальної трудової міграції, легальна праця. Адже, на сьогоднішній день вона є неабияк актуальною, враховуючи воєнний час під час якого багато людей виїздить за кордон. Особливо, у групу ризику підпадають люди, які перебувають у пошуку роботи.

      Учасникам розповідали про те, як  не стати жертвами шахрайських схем, не потрапити в тенета вербувальників під час подорожей та працевлаштування за кордоном, а також інформували як діяти та куди звертатись, попавши в небезпечну ситуацію.

      Під час заходу використовували інформаційні буклети та листівки.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.