Завершено об’їзд закладів освіти Красноградської міської ради

Щороку у серпні керівництвом громади проводиться обстеження закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на предмет готовності до нового навчального року. Цей рік кидає нові виклики, пов’язані з безпековою ситуацією в країні, однак це не заважає освітянам готуватися до зустрічі учнів та вихованців. Звичайно, особлива увага приділяється наявності місць укриття населення, що є пріоритетним.

Міський голова Світлана Кривенко особисто переконалася в готовності закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року, які вона відвідала, спільно з комісією, до складу якої увійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Шаптала,  начальник відділу освіти Антоніна Турова, начальник відділу цивільного захисту міської ради Віталій Глєбов, представники Красноградського районного управління ГУ ДСНС, управління Красноградського району ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ, КУ «Красноградський центр професійного розвитку педагогічних працівників», КУ «Центр обслуговування закладів та установ освіти».

Керівники закладів освіти отримали відповідні вказівки від надзвичайників. Рекомендації щодо облаштування укриттів та дій у разі сигналу «Повітряна тривога».

Наразі безпекова ситуація в області дає можливість говорити лише про організацію дистанційного навчання.

Очільниця громади зазначила, що через воєнний стан в Україні навчальний рік в закладах освіти Красноградської міської ради розпочнеться, традиційно, 01 вересня, але у режимі онлайн.