Звернення до платників податків!

      Шановні платники податків. Збройна агресія російської федерації повністю змінила життя кожного українця. Війна вплинула не тільки на соціальне життя, а й на правовий стан суб’єктів господарювання.

      Кожен підприємець та громадянин України повинен стати на захисті держави з метою швидкої адаптації економіки країни до реалій воєнного стану та забезпечення її швидкого відновлення після війни. Для того, щоб економіка працювала стабільно в форс-мажорних обставинах (обставинах непереборної сили), необхідно за можливості сумлінно виконувати свій податковий обов’язок.

      Враховуючи те, що наша держава знаходиться у стані війни на громаду покладається особлива відповідальність із забезпечення надходжень до бюджету.

      Сьогодні наповнення місцевих бюджетів є одним з першочергових завдань. Адже від виконання цього завдання залежить забезпечення економічного розвитку громади і держави.

      Давайте добросовісно виконувати податкові обов’язки. Так ми зможемо забезпечити фінансування військових та соціальних потреб і у такий спосіб наблизити перемогу.

      Закликаю всіх громадян нашої громади в повному обсязі сплачувати податки, щоб Україна мала бюджет на подолання фінансових труднощів, пов’язаних із війною, змогла знищити ворога та відбудувати інфраструктуру на шляху до європейського майбутнього.

      Дякуємо усім платникам, які патріотично і з розумінням ставляться до сьогоднішніх реалій і не допускають заборгованостей по податках та зборах і тим самим підтримують економічний фронт нашої країни.