Прийом повторних заявок від ВПО

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК ДІЯ ДО 30 КВІТНЯ 2022 РОКУ ТА НЕ ОТРИМАЛИ ЇЇ, МОЖУТЬ ПОВТОРНО ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ВИПЛАТУ

      ДО 1 ЖОВТНЯ триває прийом повторних заяв на виплати від ВПО. Внутрішньо переміщені особи, які до 30 квітня 2022 року подали заяву засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія, та яка не була повністю сформована, у зв’язку з чим внутрішньо переміщені особи не отримали допомогу на проживання.

      Для цього внутрішньо переміщеній особі необхідно до 1 жовтня поточного року звернутися особисто до відділу “ЦНАП” Красногорадської міської ради або до старостинського округу за місцем проживання та подати відповідну заяву. Або надіслати таку заяву засобами поштового звязку на адресу управління соціального захисту населення Красноградської РВА: 63304, вул. Бєльовська, 84, м. Красноград, Харківська область.

      При цьому, в заяві необхідно зазначити, зокрема номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональні дані одержувача, та підтвердити факт подання через Дію попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад знімок екрану).

      Протягом 10 днів з надходження заяви буде призначена допомога.

      Відповідні зміни 19 серпня поточного року внесені Урядом до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 № 332.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.