УВАГА! Грошова допомога переселенцям Харківщини!

      У Краснограді з 10 по 14 жовтня 2022 року буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн. на особу на місяць протягом 3-х місяців!

      Пункт реєстрації буде працювати за адресою: вул. Бєльовська, 94 (Пн-Пт, з 11:00 до 16:00).

      Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та належать до таких категорій та критеріїв вразливості:

  • переселенці, які перемістилися після 24.02.2022 р.;
  • особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022 р., але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);
  • люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, із-за кордону).

      ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
✅ родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
✅ прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

      Інформація, яку необхідно буде надати:

? податковий номер;
? національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
? довідка ВПО (за наявності);
? банківська картка головного заявника;
? свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
? документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
? посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

      Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

      Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

      Маєте питання – пишіть нам у телеграм-канал: https://t.me/IDPhelp.

      Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті: https://bit.ly/3Tgnpx5.

      ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Краснограді тут: https://t.me/unhcr_help_kharkiv.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.