Сьогодні 14 жовтня відзначаються надважливі взаємопов’язані знаменні історичні, державотворчі та військово-політичні події: День захисників та захисниць України, День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська та 80 років від створення Української повстанської армії.
Міський голова Світлана Кривенко спільно з керівництвом громади та району, представниками Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вшанували пам’ять полеглих героїв-захисників, поклавши квіти до могил красноградців, полеглих у російсько-українській війні, та до пам’ятного знаку учасникам бойових дій Красноградщини.
В міській раді відбулося урочисте нагородження військовослужбовців Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На виконання розпорядження міського голови за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативу та зразкову військову і трудову дисципліну з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва було відзначено 25 осіб.

Очільниця громади у зверненні до присутніх захисників висловила щиру подяку всім військовим за сумлінну працю, захист та з вірою у перемогу України, побажала здоров’я, сил, наснаги та найскорішої перемоги. «Україна має унікальну історію воїнства, кожна її сторінка сповнена звитягами різних поколінь. Сучасне Українське військо береже козацькі військові традиції, зокрема в назвах військових частин, структурі, прапорах, одностроях. Двадцять четвертого лютого 2022 року дії російського агресора спонукали сотні тисяч українців різних професій і віку взяти до рук зброю та стати захисниками рідної землі. Сотні наших земляків і сьогодні знаходяться на передовій та дають гідну відсіч ворогу. Віримо, що об’єднавши зусилля, виженемо окупантів зі своє землі. Боролися! Боремось! Поборемо!» – зазначила Світлана Миколаївна.
З промовою до колег звернувся і начальник Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Багмут.
Підняття бойового духу та святковий настрій виконанням українських пісень подарували присутнім місцеві таланти Ірина Стадник, Наталія Сіліна, Анжеліка Манучарян під акомпанемент Євгенія Малимоненка та Віталія Зеленого.
UA / EN
Перейти до вмісту