Відбулося засідання ради

Двадцять п’ятого жовтня під головуванням міського голови Світлани Кривенко відбулося засідання Красноградської міської ради.

Затверджено звіт про виконання бюджету Красноградської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року. За інформацією начальника фінансового управління Красноградської міської ради Олени Єгупової бюджет наповнюється на 100 %, фінансування захищених статей видатків проводиться в повному обсязі, заборгованостей по заробітній платі та оплаті енергоносіїв не допускається.

Проведено підсумки звітування депутатів, серед найбільш актуальних питань порушених виборцями ремонт доріг в місті та населених пунктах громади, ремонт та будівництво тротуарів, благоустрій територій, відновлення видалених зелених насаджень, безпека руху, розвиток інфраструктури, модернізація та ремонт систем водо- і теплопостачання.

Одноголосним рішенням депутатів затверджено Програму «Обдарованість» розроблену КУ «Красноградський центр професійного розвитку працівників» спільно з відділом освіти. Відтепер учням та вихованцям закладів освіти Красноградської міської ради щорічно призначатиметься одноразова грошова винагорода. Претендувати на преміювання зможуть переможці та призери олімпіад з навчальних предметів, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та інших інтелектуальних  конкурсів (індивідуальних та командних) обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів; учні, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання,  або міжпредметного національного тесту, отримали 200 балів; вихованці закладів позашкільної освіти Красноградської міської ради, які стали переможцями та призерами інтелектуальних, творчих конкурсів і спортивних змагань (індивідуальних та командних) обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Відзнакою «За заслуги перед містом Красноградом» вшановано БОЯРКО Ніну Олександрівну — депутата Красноградської міської ради ІІІ, ІV, V, VІ скликань.

З урахуванням рекомендацій Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики  з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму  прийнято рішення про перейменування вулиць в населених пунктах громади. Таким чином в місті Краснограді вулиця Маяковського носитиме назву вулиці Поезії, вулиця Пушкіна – вулиці Єдності, внесено зміни до назви вулиці Копиленка  – вулиця Олександра Копиленка; в с. Піщанка перейменовано вулицю Островського на вулицю Свято – Миколаївську, вулицю Пушкіна – на вулицю Єдності, вулицю Чкалова – на вулицю Новоселівську, провулок Гагаріна – на провулок Затишний; в селищі Куми вулицю Гагаріна перейменовано на вулицю Липову, а в селищі Степове вулиця Гагаріна стала вулицею Калиновою.

Депутати також підтримали рішення про затвердження структури КНП «Красноградська центральна районна лікарня»: в стаціонарному підрозділі з’явилося інсультне відділення на 10 ліжок, а в консультативно – діагностичному підрозділі до фізіотерапевтичного відділення додається лікувальна фізкультура та реабілітація.

З метою забезпечення безперервної роботи Красноградського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та належного обслуговування громадян із комунальної власності Красноградської територіальної громади  Комунальному некомерційному підприємству Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» передано в користування генератор.

На виконання рішення від 22 вересня 2022р. № 2742-VIII про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Краснограда» ДІЯКУ Івану Васильовичу, очільниця громади вручила пам’ятний знак заступнику директора з адміністративних питань БУ «Укрбургаз» Аллі Казаковій, яка висловила подяку за довіру та обіцяла принагідно передати нагороду особисто Івану Васильовичу.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.