КРАСНОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ІНФОРМУЄ

До уваги власників тварин!
Згідно Закону України про Ветеринарну медицину{Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1822-IX від 21.10.2021, ВВР, 2022, № 1, ст.2 № 2246-IX від 12.05.2022} власники тварин зобов’язані привести тварин до місця обробки, тобто РДЛВМ. Якщо власник відмовляється від щеплення, він порушує чинне законодавство (відмова від щеплення тварин проти сказу) та за невиконання вимог статті 107 КУпАП, статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 5 «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин» власника тварини може бути притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі від 51 до 170 гривень.
Варто зауважити, що проведення вакцинації не в повному обсязі загрожує виникненням хвороби по сказу в місті. Тож просимо громадян відповідально поставитися до необхідності вакцинації тварин, адже від цього залежить їх здоров’я та безпека оточуючих.
Спеціалісти ветеринарної лікарні пропонують власникам самостійно приводити на щеплення та реєстрацію собак та котів і своєчасно щеплювати своїх тварин у приміщенні Красноградської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою місто Красноград, вулиця Садова 11., роб. телефон 70405

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.