Реалізацію програми «Доступні ліки»

Національна служба здоров’я України за співпраці з Асоціацією міст України у 2023 році продовжує реалізацію інформаційного проекту «Відповідальне засновництво»: коли засновники комунальних некомерційних підприємств медичної галузі обговорють реалізацію програми «Доступні ліки».
До зустрічі у вебінарі доєдналася голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. Красноградська міська рада є засновником двох комунальних підприємств медичного спрямування: КНП «Красноградська ЦРЛ» та КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Красноградського району». Тож учаникам вебінару цікаво було дізнатися за якими напрямами і як у воєнний час мешканці громади можуть отримати ліки безоплатно, яка роль міської громади у реалізації цієї програми та забезпеченні громадян необхідними лікарськими засобами.
До речі, як повідомила Наталія Гусак в 2023 році Національна служба здоров’я України планує розширити напрями фінансуваня державної програми, включивши до неї імуномупресивні препарати, тести – смужки для інсулінозалежних та знеболювальні препарати для паліативних хворих.
UA / EN
Перейти до вмісту