Заборонено організацію масових заходів, скупчень людей біля водойм

Відділ оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Красноградської міської ради повідомляє, що відповідно до наказу Красноградської районної військової адміністрації “Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району у період воєнного стану” від 16 травня 2022року, заборонено організацію масових заходів, скупчень людей біля водойм.

У зв’язку з вищезазначеним цього року на території громади не проводилося облаштування спеціальних місць для пірнання в ополонку на Водохреща, 19 січня.
Рятувальники наголошують, пірнати в невизначених для цього місцях, без нагляду медиків та надзвичайників – небезпечно для життя.Красноградська міська рада та ДСНС закликають не нехтувати правилами поведінки на воді та дотримуватися вищезазначеної заборони. Сподіваємося на порозуміння!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.