Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка Красноградського району Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка.

 Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводиться на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 09.02.2023р. № 54 «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Красноградської територіальної громади», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи звернення гр. Валентини БЕЗБОЖНОЇ від 25.01.2023р. № Б-51/02-18 щодо перейменування вулиці Центральної на вулицю Олександра Безбожного, на честь сина, який загинув захищаючи Батьківщину в російсько-українській війні.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 10.04.2023 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Уповноважені виконавчі органи з підготовки громадських слухань: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК); сектор містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, економічного та інфраструктурного розвитку (Яна ОПАЛЬКО).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення: секретар ради Катерина ЄНІНА.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка: вул. Бєльовська, 94, м. Красноград, тел. (05744) 7-14-99.

Врахування результатів громадського обговорення:

Отримані пропозиції будуть обговорені на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.