З метою попередження виникнення пожеж у побуті та запобігання нещасних випадків серед населення, працівниками Красноградської міської ради спільно з співробітниками Красноградського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області організовано та проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед багатодітних сімей та людей похилого віку.
В ході проведення профілактичних заходів мешканцям Красноградської міської громади роз’яснюються правила безпечного користування електроприладами, пічним і газовим опаленням та електрогенераторами.

Окремо фахівці пожежно-рятувальної служби звернули увагу співрозмовників на безпеку дітей: закликали не залишати їх без нагляду, заховати подалі сірники та інші речі й предмети, які можуть призвести до пожежі, навчати правилам пожежної безпеки.
Під час роз’яснювальної роботи також торкнулись питання безпеки при виявленні боєприпасів часів Другої світової війни й сучасних вибухонебезпечних предметів, а також роз’яснили, чому небезпечно виходити на тонку кригу. А ще наголосили, що не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.