В умовах повномасштабної війни одним з головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави, має розуміти, що задекларована праця — це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Легалізація заробітної плати та трудових відносин – це з одного боку – збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів та цільових фондів, з другого – соціальні гарантії для найманих працівників (право на відпустку, на оплату лікарняних, на охорону праці, соціальне страхування, у майбутньому – на пенсію). Тому працівники мають знати свої права і реалізовувати їх.

Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірки. Своєчасно укладайте трудові відносини з найманими працівниками у законодавчо встановленому порядку, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.

Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Економічний фронт виконує одну з основних функцій нашої держави. Якщо в умовах війни бізнес функціонує в рамках законодавства, своєчасно сплачуються податки до бюджету — це підтримує нашу країну в такий важкий час та наближає нас до Перемоги.