Звіт про проведення громадського обговорення проєкту рішення Красноградської міської ради від 17 серпня 2022 року №2710-VІІІ «Про зміну типу Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області»

 Найменування організатора громадського обговорення:

Відділ освіти Красноградської міської ради

Зміст питання, що виносилось на громадське обговорення:

Про проведення громадського обговорення проєкту рішення міської ради від 17 серпня 2022  року №2710-VІІІ «Про зміну типу Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області»

Мета:

Приведення органами місцевого самоврядування закладів загальної середньої освіти у відповідність із чинним законодавством про освіту до 01.09.2024 року  та врахування громадської думки мешканців Красноградської територіальної громади щодо зміни типу Піщанського ліцею на гімназію.

Адреса посилання опублікованого на офіційному веб-сайті проєкту рішення:

http://krasnograd-rada.gov.ua/

Розділ «Рішення сесій Красноградської міської ради VІІІ скликання»

Адреса, номер телефону, електронна адреса, за якими надавались консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:

У зв’язку з тривалою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України та продовженням строку дії воєнного стану в Україні пропозиції (зауваження) щодо зміни типу Піщанського ліцею подавались у письмовій або електронній формі до 10 лютого 2023 року за адресою: вул. Соборна,77, м.Красноград,  Харківська обл.,  63304, (відділ освіти Краснорадської міської ради), тел.(05744) 7-02-63; електронна адреса: krasnogradrvo@ukr.net/

Анонімні пропозиції та пропозиції, розповсюджені через соціальні мережі, не підлягають розгляду та не враховуються під час узагальнення результатів та прийняття остаточного рішення.

Прізвище, ім’я відповідальної особи за проведення громадського обговорення:

ТУРОВА Антоніна Іванівна, начальник відділу освіти Красноградської міської ради, тел.(05744) 7-02-63;

СЛИВКА-ВЛАСОВА Світлана Іванівна, директор Піщанського ліцею Красноградської міської ради Харківської області.

Інформація про пропозиції від осіб, що взяли участь в громадському обговоренні:

Пропозиції, протягом встановленого терміну для обговорення з громадськістю відповідного проєкту рішення міської ради за зазначеною адресою, не надійшли.

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про  забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» процедура громадського обговорення витримана організатором  у повному обсязі.

Публічне громадське обговорення в Піщанському ліцеї  (зустріч з педагогами, батьками, громадськістю) планується провести в березні 2023 року з дотриманням режиму роботи закладу, після чого рекомендовано винести на розгляд чергової сесії міської ради питання про зміну типу закладу з урахуванням результатів громадських обговорень, узагальнення висловлених зауважень та пропозицій.

Після отримання відповідного рішення сесії відбудеться оприлюднення на сайтах Красноградської міської ради, відділу освіти Красноградської міської ради та Піщанського ліцею.