Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

      22 лютого фахівці Красноградської філії ХОЦЗ в режимі онлайн провели міні-ярмарок вакансій, який організовано за ініціативи Красноградської районної військової адміністрації з метою підтримки Національної кампанії по набору добровольців до штурмових бригад “Гвардії наступу”.

      Безробітним, які зареєстровані в Красноградській, Зачепилівській, Сахновщинській, Нововодолазькій та Кегичівській філіях ХОЦЗ, пропонували перспективне працевлаштування за військовими спеціальностями. Всього долучилося 33 безробітних.

      У заході взяли участь завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Красноградської районної військової адміністрації Володимир ФІЛІПСЬКИЙ та інспектор СКЗ Красноградського ГУНП Харківської області Владислава ДОБАРСЬКА, які ознайомили учасників із критеріями відбору до бригад “Гвардії наступу”, завданнями, які виконуватимуть бійці, матеріальним забезпеченням та соціальними гарантіями й пільгами. Присутніх детально інформували про призначення спеціальних бригад гвардії: «Лють», «Сталевий кордон», «Азов», «Спартан», «Рубіж», «Червона калина», «Кара-Даг» та «Буревій».

      Присутні отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо проходження військово-лікарської комісії, здачі фізичного та психологічного тестів, терміну проходження навчання за військовими спеціальностями.

      Також акцентувалась увага учасників на тому, що подати заяву вступ до бригади можна на сайті storm.mvs.gov.ua або особисто звернутися в Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 94.

      Продовжуємо злагоджено працювати заради спільної мети – Перемоги! Слава Україні!