Постановою Кабінету Міністрів України вид 20.03.2013 №207 (із змінами) затверджено Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, відповідно до якого службою зайнятості видаються ваучери на навчання.

Перелік професій, спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий  ваучер, затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 07.09.2020 №1716. До нього, зокрема, внесені спеціальності «Соціальне забезпечення» (232) та «Соціальна робота»(231).

Ваучери видаються одноразово окремим категоріям осіб, у тому числі зайнятим особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років.  Незайняті ВПО мають право на отримання ваучера незалежно від віку та страхового стажу.

Заклад освіти, в якому буде проходити навчання, особа вибирає самостійно. Вартість ваучера встановлюється в межах  вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Оплата навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.