22 квітня 2023 року, у Всесвітній День Землі, стартує перша світова акція “1 мільйон дерев життя”, під час якої організатори планують висадити 1 мільйон дерев у понад 30-ти країнах світу.

Красноградська міська рада долучається до акції та планує висадити дерева та кущі в місті Красноград на Алеї Героїв Чорнобильців в суботу  22.04.2023р. о 09:00 год.

У рамках акції також проведуть телеміст у кількох країнах та областях України для збору коштів на розвідувальні дрони Міжнародного проєкту “1000 дронів для України”.

Проєкт “1000 дронів для України” створений з метою забезпечення Збройних Сил України сучасними дронами для розвідки та наведення точних ударів по ворожих позиціях.

За допомогою цього проєкту, організатори сподіваються покращити обороноздатність країни та зробити її безпеку більш стійкою.

Телеміст відбудеться з 12:00 до 14:00 год у прямому ефірі на офіційному каналі проєкту “Greening of the Planet” за посиланням https://www.youtube.com/@greeningoftheplanet1209

До акції “1 мільйон дерев життя” може долучитися кожен.

Для цього необхідно 22 квітня 2023 року висадити дерево на дозволеній території, зробити фото висадки та опублікувати його у соцмережах з додаванням хештегу Акції (#Озелененняпланети; #1_мільйон_дерев_життя; #GreeningofthePlanet) та відмітити сторінку “Greening of the Planet”.

Також потрібно поширити інформацію про збір донатів у рамках проєкту “1000 дронів для України” чи самому зробити донат.

Укргазвидобування вже вдруге долучається в якості партнера до цієї акції.

В жовтні 2021 року в регіонах виробничої діяльності працівники компанії і місцеві мешканці висадили 460 дерев та 890 кущів у 20 ОТГ в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Львівській та Івано-Франківській областях.

Цього року до акції долучаться 10 громад в Полтавській, Харківській та Дніпропетровській області.

В планах висадити близько 200 дерев і кущів.

Укргазвидобування долучається до світової акції, оскільки вже не перший рік допомагає громадам, в яких працює, бо майбутнє планети та кожної окремої громади – наша спільна відповідальність, особливо у воєнний час.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.