Звіт про результати проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка Красноградського району Харківської області

Красноградська міська рада повідомляє про завершення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка.

 Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводилося на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 09.02.2023р. № 54 «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Красноградської територіальної громади», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи звернення гр. Валентини БЕЗБОЖНОЇ від 25.01.2023р.  № Б-51/02-18 щодо перейменування вулиці Центральної на вулицю Олександра Безбожного, на честь сина, який загинув захищаючи Батьківщину в російсько-українській війні, на офіційному вебсайті Красноградської міської ради було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій з питання перейменування вулиці Центральної в селі Кирилівка.

Згідно з даним інформаційним повідомленням зауваження та пропозиції громадян з вищезазначеного питання приймалися з 10.02.2023року до 10.04.2023 року.

Красноградською міською радою було проведено опитування мешканців села Кирилівка Іванівського старостинського округу: 79 громадян виступили на підтримку перейменування вулиці Центральної на вулицю Олександра Безбожного, 2 – проти. Інших пропозицій чи зауважень впродовж зазначеного терміну до Красноградської міської ради не надходило.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавалися у письмовій чи усній формі, надсилалися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвалися і не розглядалися.

 

Врахування результатів громадського обговорення:

Результати громадського обговорення оприлюднено на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Звіт надано для подальшого розгляду депутатами на засіданні сесії Красноградської міської ради, яке відбудеться 25 травня 2023 року.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.