Двадцять шостого квітня 2023 року виповнюється 37 років з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це день пам’яті про найбільшу екологічно-гуманітарну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, вчених та медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Сьогодні біля пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям відбулося покладання квітів. Красноградський міський голова Світлана Кривенко, депутат Харківської обласної ради, представники Наталинської громади, голови Красноградської та Сахновщинської громадських організацій ветеранів Чорнобилю, ліквідатори і містяни вшанували подвиг земляків, які віддали життя та здоров’я у боротьбі з “мирним” атомом.

Очільниця міста звернулася до присутніх з промовою: «Сьогоднішній день – це нагадування всім про те, що людство може опинитися на межі життя та смерті. І нині, коли Україна знов опинилася на крок від знищення, питання безпеки набуває неабиякого значення. Маємо зробити все, аби знову не повторилася подібна трагедія. Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах. Низько вклоняємось усім, хто не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.