Шановні красноградці!

Шановні красноградці!

Сьогодні 08 травня в День памʼяті та примирення українці
вшановують пам’ять і подвиг переможців над нацизмом та всіх жертв Другої світової війни.

Україна послідовно впроваджує європейський підхід пам’ятання про страшні часи Другої світової війни після Революції Гідності та подій 2014 року. Цей факт є підтвердженням європейської ідентичності українського народу і незмінності європейського курсу нашої держави.

Українська земля була одним з основних полів битви Другої світової війни, а українці воювали на боці антигітлерівської коаліції та зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Ціною здобутого миру стали величезні втрати впродовж 1939-1945 років – загинуло близько 3 мільйонів військових та 5 мільйонів цивільних.

Ті страшні події залишили болючі сторінки історії кожної української родини та зламали долі тисяч людей.

З 2014 року українці вимушені знову давати відсіч агресору, але на цей раз – путінській росії, яка зазіхає на територіальну цілісність нашої держави та руйнує мир в Європі. Наша боротьба триває щоденно і ми неодмінно переможемо, адже захищаємо рідну землю, свободу, демократію та європейські цінності. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та побудови нової системи світової безпеки, досягнення більш тривкого миру. Тож маємо об’єднати зусилля, щоб якнайшвидше відбити російську навалу і повернути Україні територіальну цілісність та мирне небо.

Слава Захисникам України!
Світла пам’ять Героям, які полягли в боях за Батьківщину!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.