ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015р. №405 «Про внесення змін до Положення про військово-транспортний обов’язок» керівники підприємств, установ та організацій щорічно до 20 червня та 20 грудня подають до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військових комісаріатів) інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці, за формою згідно з додатком.
Отже, вказаними нормативними актами покладено відповідний обов’язок, щодо подання відомостей про водіїв транспортних засобів.
На виконання зазначеної постанови рекомендуємо надати на адресу Красноградського РТЦК та СП (63304,Харківська обл., м. Красноград, вул.. Полтавська 60) відомість про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці, за формою згідно з додатком.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.