Встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Таке рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету Красноградської міської ради. Ініціатором розгляду звернення виступило комунальне підприємство «Водоканал».

Як зазначив директор підприємства Микола Дубина, прийняття такого рішення назріло у зв’язку з постійним зростанням ціни на електричну енергію, пальне та мастильні матеріали. Також останнім часом зросли ставки податків за спеціальне використання води, надр, підвищилися ставки екологічного податку. Тож для того, щоб підприємство функціонувало належним чином, забезпечуючи споживачів питною водою та послугами з водовідведення назріло питання перегляду тарифів. До речі їх не змінювали протягом останніх років, хоча затрати підприємства на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення постійно зростали.

На думку міського голови Світлани Кривенко, питання зміни тарифів для КП «Водоканал» ретельно вивчалося Красноградською міською радою протягом тривалого часу. Ми постійно підтримуємо це комунальне підприємство, фінансуючи з бюджету територіальної громади цільову програму «Питна вода». Понад 18 мільйонів гривень направлено на впровадження її заходів в 2023 році. Міська рада виділяє кошти на розвиток матеріально-технічної бази. Ми зацікавлені в тому, щоб підприємство «Водоканал» працювало і надавало свої послуги споживачам. Шляхи пошуків виваженого рішення змусили нас переглянути тарифи і привести їх у відповідність до вимог сьогодення

.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.