Оновлене відділення для перебування дітей незабаром відчинить свої двері

           Члени спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Красноградська центральна районна лікарня» побували на презентації оновлених відремонтованих  дитячих палат у відділенні екстреної невідкладної медичної допомоги.

Як зазначила директор комунального підприємства Ганна Васенко, за ініціативи членів спостережної ради: депутатів міської ради Валерія Кицюка,  Олександра Домнича та члена виконавчого комітету міської ради Юрія Познякова було проведено капітальний ремонт  палат відділення, фойе, кабінету лікаря – педіатра.

Коли потрапляєш до оновленого приміщення,  відразу  відчуваєш атмосферу казкового дитинства.  Стіни коридору  прикрашені яскравими малюнками , закуплено нове обладнання,  меблі , постільну білизну.  В кожну  палату підведено воду, кисень.  Капітально відремонтовано душову кімнату, її сучасне та комфортне обладнання повністю відповідає вимогам для перебування   малечі,  проведено ремонт санітарної кімнати.

Ганна Васенко зазначила, що на облаштування оновлених приміщень з бюджету територіальної громади кошти не виділялися, всі  ремонтні роботи здійснено за сприяння  спонсорів.

У відділенні розмістилося все  необхідне для комфортного перебування маленьких пацієнтів та їхніх рідних:  холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, кондиціонери,  вікна прикрашають сучасні жалюзі.

Дуже багато нарікань поширювалося мережею інтернет стосовно рішення  керівництва лікарні, депутатів міської ради щодо реорганізації дитячого відділення. Комусь здавалося, що маленькі пацієнти будуть покинуті напризволяще. Та цього не сталося.   Слід відмітити, перш ніж ухвалити рішення щодо майбутньої долі дитячого відділення,  Ганна Васенко, як менеджер та управлінець,   надала на розгляд спостережної ради,  Красноградської міської ради аналітичні матеріали, які свідчили про неефективне використання площі колишнього  дитячого відділення, а також роботи його персоналу.  До речі, тепер тут з’явилися і нові робочі місця для медичного персоналу.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.