В рамках проєкту «Допоможемо, підтримаємо, переможемо» громадська організація «Чистий Аркуш» яка допомагає внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від війни, а також тим хто постраждав від торгівлі людьми, експлуатації та гендерно-зумовленого насильства, провела семінар для фахівців Красноградської міської ради. Головною метою заходу було посилення співпраці та взаємодії у напрямку протидії торгівлі людьми між учасниками та напрацювання плану заходів, щодо реалізації в області Державної соціальної цільової програми протидії торгівлі людьми до 2025 року.

Проблема торгівлі людьми поширена у всьому світі вже не перший рік, але коли в країні починається війна, її громадяни автоматично потрапляють у найбільшу зону ризику. Повномасштабна війна росії проти України загострила цю проблему і для наших громадян.

Під час семінару були обговорені такі питання:

– що таке торгівля людьми;
– які існують шляхи вербування в ситуацію торгівлі людьми під час війни;
– які існують форми експлуатації українців на території нашої країни та за кордоном;
– про загальні правила безпеки;
– що робити і куди звертатись, якщо ви стали жертвою;
– допомога та підтримка постраждалих від торгівлі людьми. Мова йшла про допомогу від державних структур, громадського сектору, зокрема від громадської організації «Чистий аркуш», яка разом з Міжнародною організацією з міграції розпочала реалізацію проєкту «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!» на теренах Харківської області за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції, Міністерства закордонних справ Норвегії та Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку.

Щиро дякуємо пані Наталії та ГО «Чистий Аркуш» за змістовну інформацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.