Безпека дітей – це пріоритет сьогодення!

Сьогодні, 05 липня, відбулося відкриття Класу безпеки в Красноградському ліцеї № 4 Красноградської територіальної громади. Це втілення у життя всеукраїнського проєкту у співпраці та партнерстві Міністерства освіти,  Державної Служби з Надзвичайних ситуацій та Національної Поліції України, спрямованого на підвищення рівня безпекових знань і навичок підростаючого покоління.

Клас безпеки – це навчально-методичний простір, який складається з декількох тематичних кабінетів, де проводитимуть заняття з основ здоров’я, безпеки та добробуту, захисту України, а також превентивної освіти і психо-соціального розвитку.

Проєкт спрямований на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.⠀

На заході були присутні перший заступник Красноградського міського голови Наталія Шаптала та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Дорошенко, начальник відділу освіти Антоніна Турова, представники Красноградського РТЦК та СП,  Красноградського районного відділу поліції, КНП «Красноградська ЦРЛ», КЗОЗ «Красноградський медичний фаховий коледж», Красноградського районного товариства Червоного хреста України.

У своєму зверненні до присутніх Наталія Іванівна привітала колектив ліцею з відкриттям Класу, першого в нашій громаді; подякувала працівникам відділу освіти та всім, хто приймав безпосередню участь в реалізації цього проєкту; побажала учням успіхів у навчанні та здобутті нових навичок.

Комплекс різних превентивних заходів, співпраця освітян та силовиків, дають необхідний результат і забезпечують найголовніше – підвищення рівня безпеки школярів в період військового стану в нашій державі.