З метою забезпечення продовольчої безпеки Красноградської територіальної громади в умовах мінімізації існуючих загроз посилення продовольчої кризи в умовах війни та післявоєнної відбудови виконавчим комітетом Красноградської міської ради була затверджена Програма «Сади Перемоги», яка розроблена відділом земельних відносин Красноградської міської ради.

Програма «Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

До цієї програми приєдналися не лише сільськогосподарські підприємства Красноградської громади, а і фермери та домогосподарства громади, ВПО (населення громади вирощує сільськогосподарську продукцію на присадибних ділянках, заброшених городах). Сільськогосподарські підприємства, фермери та домогосподарства співпрацюють з місцевою владою щодо забезпечення громади харчовими продуктами. Рослинництво є основною галуззю сільського господарства, рівень розвитку якої визначає ступінь використання земель сільськогосподарського призначення, забезпечення громади продовольством, кормами тваринництва.

В засобах масової інформації була надана необхідна інформація щодо вирощування сільськогосподарської продукції на присадибних ділянках, реалізації харчової продукції.

В Красноградській громаді формується резервний фонд харчових продуктів, який за потребою буде розподілено на потреби громади та ЗСУ, створено набори для благодійної допомоги та потреб ЗСУ.

Реалізація Програми сприятиме вирощенню достатньої кількості необхідного врожаю с/г культур, забезпеченню продовольчої безпеки жителів Красноградської територіальної громади, запобіганню нестачі харчових продуктів у період війни та повоєнний період.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.