Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує

Згідно Наказу Мінреінтеграції від 13.07.2023 р. № 199 “Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією”, вся територія Красноградського району була виключена з Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією з 09.06.2023 року.

Зазначаємо, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 214 від 07.03.2022 року «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану», строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державна соціальна допомога продовжують виплачуватися до місяця, що настає за місяцем завершення на відповідній території бойових дій, припинення можливості бойових дій або завершення тимчасової окупації (включно).

За додатковою інформацією звертатися до відділу ЦНАП Красноградської міської ради за адресою: вул.Бєльовська, 94, 1 пов. або за тел. (05744) 7-25-34