Двадцять сьомого липня відбулося засідання п’ятдесят п’ятої сесії Красноградської міської ради. На розгляд було винесено 70 питань, 24 з яких стосуються земельних відносин. Як і завжди, внесено зміни до ряду програм освітньої, культурної, соціальної та медичної сфер.

Затверджено звіт про виконання бюджету громади за І півріччя 2023 року.

В рамках Програми благоустрою виділено кошти на придбання установки для ямкового ремонту дорожнього покриття на базі причепа. Таким чином після закупівлі матеріалів, Красноградський комбінат комунальних підприємств  матиме змогу самостійно ліквідовувати невеликі ями на дорогах нашого міста.

Також внесено зміни до фінансування ремонту доріг та тротуарів. Кошти, які були зекономлені після проведення тендерних процедур, направлено на додаткове фінансування поточного ремонту доріг: пров. Вишневий; вул. Єдності в с. Піщанка;  внутрішньо дворових проїздів по вул. Соборній, 91; внутрішньо дворових проїздів на мікрорайоні 3 (буд. №20), а також капітального ремонту дороги по вул. Преображенській та поточного ремонту тротуару по вул. Д. Лінського.

В рамках Програми розвитку культури виділено кошти на капітальний ремонт (облаштування укриття) підвального приміщення, яке розташовано в приміщенні Хрестищенської філії Красноградського будинку культури.

Надано фінансову підтримку у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів членам сімей сімох військовослужбовців, загиблих в наслідок російської агресії в Україні та чотирьом військовослужбовцям на лікування.

Прийнято рішення про перейменування об’єктів топоніміки:

– вулицю Павлова перейменовано на вулицю Добровольців;

– провулок Вишневий  перейменовано на провулок Калиновий;

– провулок Козацький  перейменовано на провулок Гетьманський;

– провулок Полтавський  перейменовано на провулок Полтавського полку;

– провулок Шиндлера перейменовано на провулок Музейний.

Також депутатами було розглянуто ряд організаційних питань: внесено зміни до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів, затверджено порядок оренди комунального майна, затверджено статут Красноградського ліцею № 4.

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.