Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Красноградської територіальної громади

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування об’єктів топоніміки в місті Краснограді Харківської області, а саме: вулиці Бєльовської, вулиці Залінійної,  вулиці Першотравневої, вулиці Шумілова; провулку Благовіщенського, провулку 19 Вересня, провулку Залінійного,  провулку Котляревського,  провулку Петрівського, провулку Преображенського, провулку Соборного, провулку Українського, провулку Харківського, провулку Шевченка.

Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводиться на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 14.08.2023р. № 396 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах Красноградської територіальної громади», відповідно до Закону України «Про географічні назви», «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 14.10.2023 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красногад, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Уповноважені виконавчі органи з підготовки громадських слухань: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК); сектор містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, економічного та інфраструктурного розвитку (Яна ОПАЛЬКО).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення: секретар ради Катерина ЄНІНА.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання перейменування вищезазначених вулиць в місті Краснограді: вул. Бєльовська, 94, м.Красноград, тел. (05744) 7-14-99.

Врахування результатів громадського обговорення:

Отримані пропозиції будуть обговорені на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради.

 

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.