Інформаційне повідомлення про проведення громадського опитування щодо перейменування міста Краснограда Харківської області

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення громадського опитування щодо перейменування міста Краснограда Харківської області.

 Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводиться на виконання  рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 14.08.2023р. № 397 «Про проведення  громадського опитування з розгляду питання перейменування міста Краснограда Харківської області», відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

 

Строк проведення заходів з громадського опитування: громадське опитування у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 14.10.2023 року.

 

Пропозиції (зауваження) учасників громадського опитування подаються протягом 60 календарних днів з дня його оголошення в електронному форматі (шляхом заповнення форми за посиланням https://forms.gle/5PxjqmF75QwmSVJb7 опублікованого на офіційних веб-ресурсах Красноградської міської ради) або у письмовій формі (шляхом заповнення бланку в установах, визначених рішенням виконкому:

 1. Красноградська міська рада.
 2. Іванівський старостинський округ.
 3. Зорянський старостинський округ.
 4. Кумівський старостинський округ.
 5. Миколо – Комишуватський старостинський округ.
 6. Піщанський старостинський округ.
 7. Хрестищенський старостинський округ.
 8. Красноградський комбінат комунальних підприємств.
 9. Красноградське житлове ремонтно – експлуатаційне підприємство».
 10. Комунальне підприємство «Водоканал».
 11. Красноградське підприємство теплових мереж.
 12. Комунальне підприємство технічної інвентаризації «Інвентаризатор».
 13. Відділ освіти Красноградської міської ради.
 14. Комунальний заклад «Красноградська публічна бібліотека».

15.Комунальний заклад  «Красноградський будинок культури».

 1. Комунальний заклад «Красноградський краєзнавчий музей імені Порфирія Мартиновича».
 2. Комунальний заклад «Красноградський молодіжний центр».
 3. КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Красноградського району».
 4. КНП «Красноградська центральна районна лікарня».
 5. 20. Красноградська філія Харківського обласного центру зайнятості.
 6. Громадська організація ветеранів України Красноградської міської ради.
 7. Громадська організація «Рідне місто»).

 

 

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 

Уповноважені виконавчі органи з підготовки громадських слухань: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК); сектор містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, економічного та інфраструктурного розвитку (Яна ОПАЛЬКО).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення: секретар ради Катерина ЄНІНА.

 

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання перейменування міста Краснограда: вул. Бєльовська, 94, м.Красноград, тел. (05744) 7-14-99, електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net.

 

Врахування результатів громадського опитування:

Отримані пропозиції буде винесено на обговорення на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради та подальше громадське голосування.

Результати громадського опитування оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 5 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.