В місті продовжуються роботи з реконструкції мережі вуличного освітлення.

Відповідно до рішення сесії Красноградської міської ради їх вирішено провести в межах вулиць Шевченка, Шиндлера, Короленка, Козацької та провулків Полтавського, Північного у місті Краснограді  по 73 опорам мереж електропостачання Красноградського РВ АТ «Харківобленерго»;   вулиць Незалежності,  Київської, Благовіщенської,  Шиндлера, Короленка, Козацької, Зоряної та провулків Благовіщенського, Давидова у місті Краснограді  по 93 опорам мереж електропостачання Красноградського РВ АТ «Харківобленерго»;   вулиць Харківської, Хомутовської, Захисників України, Поезії, Мерефянської, Коцюбинського, Бандуристів, Чехова та провулку Харківського   у місті Краснограді  по 80 опорам мереж електропостачання Красноградського РВ АТ «Харківобленерго».

Як бачимо, північна та східна частини міста матимуть сучасне вуличне освітлення, що відповідає вимогам європейських стандартів та енергозберігаючих технологій.