Щороку, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Сучасна російсько-українська війна триває від 2014 року. Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму та відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат України в боротьбі за суверенітет і соборність.

Сьогодні на Центральному кладовищі біля Алеї Героїв  відбувся захід з вшанування полеглих захисників України в сучасній російсько-українській війні від 2014 року, в якому взяли участь Красноградський міський голова Світлана КРИВЕНКО, перший заступник Наталія ШАПТАЛА, заступник з питань діяльності виконавчих органів Сергій ДОРОШЕНКО, секретар ради Катерина ЄНІНА, начальники структурних підрозділів, родини загиблих. Присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання та покладанням квітів. Біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій поставили прапорці з іменами загиблих Героїв, які віддали власне життя за світле, незалежне, вільне майбутнє наших дітей та кожного з нас.

Світла пам’ять всім полеглим. Героям Слава!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.