Вітаємо з Днем Знань!

Перше вересня – це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня, студента, вчителя та викладача.

Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочався як і завжди – 1 вересня. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це – особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка Вам та Вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Перед вами відкриються тисячі доріг. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими і вихованими!

Шановні випускники, у Вашому шкільному житті починається етап подорожі до самостійного та дорослого життя, до вибору майбутньої професії і я сподіваюсь, що новий навчальний рік буде успішним та результативним.

Дорогі освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Щастя Вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!

І настане той довгоочікуваний день у календарі України – світлий, наш власний День Перемоги! Віримо, що лишилось недовго! І голуб миру обов’язково прилетить на нашу землю!

 

З повагою,

Красноградський міський голова    Світлана КРИВЕНКО