Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято – День фізичної культури і спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту в Красноградській міській раді відбувся урочистий прийом міського голови. На захід були запрошені юні спортсмени, футболісти, тренери та ветерани спорту, які наполегливо, віддано та з великою любов’ю служать своїй справі.

З вітальною промовою Світлана КРИВЕНКО звернулася до запрошених: «Шановні гості, юні спортсмени, ветерани спорту, тренери! Щиро вітаю Вас зі святом – Днем фізичної культури і спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу. У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров`я, невичерпної енергії та удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!  Миру, добра, злагоди та ПЕРЕМОГИ усім нам!»

Грамотою міського голови за вагомий внесок у виховання юних шашистів  громади та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджено Яковенка Анатолія Івановича – тренера з шашок;  за високі спортивні результати та з нагоди свята нагороджено юних шашисток та шахістів Емілію Углік, Марка Савіних, Олександру Педан, Олександра Бусигіна.

За активну діяльність, вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту у м. Краснограді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамотою міського голови нагороджено філтолістів Данила Каманіна, Юрія Скубрія, ветерана спорту Леоніда Дзеха та арбітра Михайла Семенихіна.

Також грамотами міського голови було нагороджено тренерів дитячо – юнацької спортивної школи Безродного Анатолія Володимировича, Резніченко Олену Миколаївну, Меркулова Михайла Васильовича, Манька Івана Васильовича, Матвійчука Олексія Володимировича.

Щиро дякуємо всім спортсменам – що примножуєте славу та зміцнюєте авторитет нашої громади, батькам і наставникам – за виховання чемпіонів, фахівцям, які обрали спорт і фізичну культуру справою свого життя, усім українцям, які стали на шлях здоров’я, сили та гармонії.

Слава нашим Героям!

Слава Україні!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.