Прийнято Програму покращення якості  надання соціальних послуг в Красноградській  територіальній громаді на 2023-2025 роки.

Прийнято Програму покращення якості  надання соціальних послуг в Красноградській  територіальній громаді на 2023-2025 роки. Її затвердження пов’язано з діяльністю територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красноградської міської ради.  Установа надає 4  види базових соціальних послуг згідно Державного стандарту  для  соціально вразливих груп населення (переважно особи похилого віку, особи з інвалідністю, різні категорії осіб, що опинились у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи).

На обслуговуванні Центру  перебуває 1400 осіб. В Красноградській  міській територіальній громаді мешкає понад 30 тисяч  осіб. Серед мешканців громади є значна кількість людей, що перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Відповідно до законодавства України такі громадяни мають право на отримання соціальних послуг, зокрема повністю чи частково за рахунок бюджетних коштів. Територіальним Центром запроваджено Державні стандарти соціальних послуг: догляд вдома; паліативний догляд; соціальна адаптація; натуральна допомога.

Програма має на меті покращити доступ жителів Красноградської територіальної громади до соціальних послуг належної якості, які надаються відповідно до потреб населення громади та державних стандартів надання соціальних послуг;  створити  умови для забезпечення надання базових та допоміжних соціальних послуг вразливим групам населення громади, відповідно до їх потреб та державних стандартів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.