З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць сьогодні в комунальному закладі  «Красноградський краєзнавчий музей імені П.Д. Мартиновича» відбувся урочистий захід «Слава незламним Захисникам».

Традиційно захід було розпочато хвилиною мовчання задля вшанування пам’яті всіх полеглих, які мужньо стояли на позиціях даючи гідну відсіч противнику. На жаль, Герої вмирають. Вони здобувають вічне життя й вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців.

З вітальною промовою та вдячністю за сьогодення Світлана КРИВЕНКО звернулася до всіх запрошених гостей: «Шановні земляки, захисники та захисниці України, відважні сини та дочки українського народу! Я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю. Дякую Вам за відданість Україні та її народу! Бажаю міцного здоров’я, родинної злагоди, успіхів у повсякденному житті. Хай Ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром! Слава героям! Слава Україні!»

Грамотами міського голови за сумлінне виконання службових обов’язків,  високий професіоналізм, ініціативу та зразкову військову і трудову дисципліну та з нагоди Дня захисників і захисниць України і Дня українського козацтва відзначено одинадцять військовослужбовців.

Завершальною нотою урочистого дійства став незабутній виступ колективу «KEGICHBAND» «Вистоїмо – переможемо!».

Обов’язково вистоїмо!

Обов’язково переможемо!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.