«Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство».

Шіснадцятого жовтня 2023 року начальником Красноградського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Оленою Батюк  спільно з відділом соціального захисту населення Красноградської  міської ради проведено круглий стіл на тему «Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство». Адже для колишніх засуджених «вихід на свободу» є гострою кризовою ситуацією, оскільки такі особи не мають можливості для потрібної самореалізації та прояву активності, а звільняючись з установи, не звільняються внутрішньо, звикнувши залежати від керівної адміністративної сили.

В ході зустрічі обговорено основні напрямки взаємодії між службами та визначено шляхи вирішення проблемних питань, які виникають у ході соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а саме: можливість надання житла, працевлаштування, відновлення документів що посвідчує особу тощо.
Злагоджена співпраця між службами та використання наявних ресурсів громади у процесі підготовки засуджених до звільнення – запорука успішного їх відновлення у суспільстві.

UA / EN
Перейти до вмісту