Інформація про дрова

Філія «Зміївське лісове господарство» ДП «Ліси України» з метою забезпечення мешканців громади, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення домогосподарств повідомляє наступне:

Громадянам, для придбання дров’яної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.

Також можна звернутися безпосередньо у філію чи найближчі лісництва громади (за адресою, наведеною нижче) із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

Адреси та контакти, куди можна звернутись фізичним особам за дров’яною деревиною:

с. Наталине, вул. Промислова, 124а, Красноградський р-н, 0505115186

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.