Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

У цей прекрасний осінній день — 9 листопада в Красноградському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять та подвиг Героїв, полеглих за свободу, незалежність, волю та світле майбутнє своєї Батьківщини.

З вітальною промовою до винуватців свята звернулися міський голова Світлана КРИВЕНКО та секретар ради Катерина ЄНІНА. Зі сцени прозвучали побажання міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань, нашого краю та України!!! Втілення у житті мрії і сподівань, гармонії і краси. Щоб муза завжди була постійним супутником! Розвитку, легких звершень, досягнення бажаних результатів та визнання в улюбленій справі! Якнайшвидшої перемоги усім нам!

Грамотами міського голови з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, високий професіоналізм та внесок у розвиток культурної справи відзначено БЛУДОВУ  Наталію, ВЛАСОВУ  Валентину, ГАЙДАРЕНКО  Зінаїду, КОЗЛОВСЬКУ  Тетяну, МЕЛЬНИКОВА  Анатолія, ПИЛИПЕНКО Ірину, САМОЙЛЕНКО Ольгу, СЕМЕНЮК  Тетяну, ШУНЯЄВУ Світлану.

Нагородами Красноградської міської ради «За заслуги перед містом Красноградом» вшановано ДМИТРЕНКО Тетяну Іванівну та ДЯКІВА Любомира Антоновича. Творчі особистості, які внесли неоціненний вклад в розвиток національної культури й мистецтва Красноградщини.

Без традиції — немає культури, а без культури — немає нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.