Відповідно до Меморандуму про співпрацю Красноградської міської ради та Українського фонду соціальних інвестицій в нашому місті реалізується проєкт «Покращення умов надання медичної допомоги у Комунальному некомерційному підприємстві «Красноградська центральна районна лікарня». Проєктом передбачено проведення капітального ремонту першого і частини другого поверху поліклінічного відділення лікарні та закупівлю сучасного медичного обладнання. Реалізація проєкту на суму близько 32 млн грн. планується в 2024-2025 роках.
Під головуванням головного консультанта фонду Катерини Клименко відбулося засідання робочої групи в складі секретаря ради Катерини Єніної, заступника міського голови Сергія Дорошенка, головного спеціаліста сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій Наталії Головатенко, директора КНП «Красноградська ЦРЛ» Ганни Васенко, медичного директора Віктора Позняка.

В ході засідання присутні обговорили технічні моменти пов’язані з проектуванням та проведенням енергоаудиту, а також співфінансування міською радою та безпосередньо медичним закладом.
Було порушено питання необхідності проведення ремонту підвального приміщення, покрівлі, вимощення ґанків, вентиляційних каналів та ін.
Зокрема перед міською радою постає завдання забезпечити відремонтовані приміщення функціональними і зручними меблями.
Вдячні Українському Фонду соціальних інвестицій за співпрацю і сподіваємося на успішну реалізацію проєкту у встановлені терміни.
UA / EN
Перейти до вмісту