Партнерство заради розвитку громади

Наприкінці листопада в селищі Донець Харківської області  відбулася регіональна конференція партнерства та розвитку за участю керівництва філії газопромислового управління  «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»  та представників органів виконавчої влади, громад – партнерів Харківської, Полтавської, Дніпропетровської областей. Участь в цьому заході взяла міський голова Світлана Кривенко.

Мета конференції  – посилення зв’язку та діалогу з громадами в питаннях інвестиційної діяльності підприємства, інформування про результати роботи у 2022 – 2023 роках, окреслення планів діяльності на 2024 рік, пріоритетів, проблем та пошуки шляхів їх вирішення.

Як зазначила міський голова, Світлана Кривенко, співпраця Красноградської територіальної громади з ГПУ «Шебелинкагазвидобування» є досить дієвою, для її мешканців. У 2023 році нами спільно з підприємством реалізовано ряд проектів по енергозбереженняю, як в місті Краснограді, так і в сільській місцевості: встановлено світильники на сонячних батареях в селах Берестовенька та Піщанка, здійснено ремонт системи опалення освітнього закладу  в селі Хрестище, висаджено 120 дерев та кущів в рекреаційній зоні вздовж алеї Героїв Чорнобильців. Вона подякувала   директору ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Андрію Охотнікову за дієву конструктивну співпрацю по розвитку населених пунктів Красноградської територіальної громади. 

        Слід відмітити, що  ГПУ «Шебелинкагазвидобування» — найбільше в Україні підприємство з видобутку природного газугазового конденсату та нафти. Воно забезпечує близько 40 % видобутку газу в Україні.

Важливим фактором партнерських   взаємовідносин  є сплачена рентна плата до місцевих бюджетів.  По  Красноградській громаді вона складає майже 75  мільйонів гривень за період 2022  – 2023 років.

В ході конференції було проаналізовано діяльність підприємства в  розвитку соціально  – інфраструктурних проектів громад на підтримку освіти, медицини, культури, спорту, а також ряду нових проектних пропозицій щодо безпечного поводження дітей в темний час доби, озеленення територій,  допомоги захисникам України, їх родинам, ремонту   критичних ділянок доріг в межах маршрутів руху технологічного транспорту. Впроваджено нові проектні ініціативи  для підтримки дітей та внутрішньо переміщених осіб, проведення  Великодніх майстер – класів,  організації відпочинку в період оздоровлення «Канікули з Нафтогазом», оздоровлення  сімей військових,  безпеки  в громадах,  енергозбереження та енергоефективності,  забезпечення  населення чистою водою.

Наразі в міській раді обговорюють напрямки впровадження нових проектних завдань на 2024 рік.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.