Ініціатор петиції: Мария БОЙКО

ТЕМА:

З метою увіковічення назви з якою Захисники стали на захист Краснограда та всієї країни просимо перейменувати Центральну площу, де виблискує золотом Тризуб – символ вільного незламного духу, як наші Захисники, і дати нову назву – площа “Захисників Красноградщини”

ТЕКСТ:

З перших днів повномасштабного вторгнення багато красноградців пішли на захист рідного міста та України. Ставши під Красноградським стягом проявивши неабияку відвагу, мужність, силу, прославивши місто та батальйони далеко за межами району, як і Красноградський 121 окремий батольйон Сил територіальної оборони ЗСУ. Нажаль, частина Героїв з Красноградщини назавжди приєдналися до небесного війська. Дякуючи нашим Захисникам та віддаючи шану полеглим просимо перейменувати Центральну площу, де виблискує золотом тризуб – символ вільного незламного духу, як наші Захисники, і дати нову назву – площа “Захисників Красноградщини”

29.01.2024 р.

Електронну петицію розміщено.

12.02.2024 р.

Збір підписів за електронну петицію завершено, оскільки вона отримала необхідну кількість підписів для розгляду. Петицію прийнято на розгляд.

Сторінки: 1 2 3