Мета — об’єднати

170220164   Як відомо, Красноградська міська рада планує направити для участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» близько 35 заявок. Одна із них — створення Центру громадських ініціатив та соціальної адаптації «Єдність». Про нього і йшла мова під час зустрічі керівництва міської ради та представників студентського самоврядування місцевих вишів.

   «Ми втретє братимемо участь у цьому конкурсі міні-проектів. Та в номінації «Добробут» — вперше. Створення такого центру сприяло б об’єднанню різних поколінь, соціальних та національних груп. Тут кожен зможе себе реалізувати або ж знайти підтримку. Одним із напрямків роботи майбутнього центру є соціальна адаптація ветеранів, учасників антитерористичної операції та їхня адаптація до мирного життя», — сказала секретар міської ради Катерина Єніна, звертаючись до присутніх на зустрічі.

   Студенти відгукнулися на пропозицію взяти участь у розробці такого проекту та взяли час на опрацювання відповідних матеріалів. На наступну ж зустріч вони обіцяли прийти вже зі своїми ініціативами.

170220165  170220166

Залишити відповідь