Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Красноградській районній державній адміністрації цими днями оголосила неблагополучною територію міста Краснограда

увага   Про це повідомив на засіданні сесії міськради в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Красноградському районі Сергій Павленко.

   Карантинні обмеження введені строком на два місяці з метою недопущення поширення вірусу. Приводом цьому слугувала ситуація, сталася нещодавно. В один із магазинів міста «Простор» забігла безпритульна собака з характерними ознаками сказу, а саме — слинотеча та агресивна поведінка тварини. Експертиза Харківської філії Державного науково-дослідного інституту Державної лабораторії ветеринарної медицини та ветсанекспертизи діагноз підтвердила.

   Дія карантину поширюється на місто Красноград та прилеглі до нього території.

   На підконтрольній території забороняється проведення виставок, вивезення, виводку собак, котів й інших тварин, а також продаж тварин на території ТОВ «Компанія Красноградський ринок.

В населеному пункті в повному обсязі будуть проведені протиепізоотичні та протиепідемічні заходи, спрямовані на недопущення виникнення захворювання серед людей і тварин, в обов’язковому порядку зроблені щеплення проти сказу собак та котів в карантинній зоні.

   За відмову у проведенні профілактичних щеплень домашніх тварин власник несе адміністративну відповідальність згідно зі статтею 107 Кодексу України «Про адміністративну відповідальність».080920162

 

 

Залишити відповідь