Вони доводять свою любов до Батьківщини не словом, а ділом

   Кожного року, до Дня Збройних Сил України, наш народ висловлює глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. Ось й у вівторок, 6 грудня, у Красноградському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений усім, для кого обов’язок захищати свою Батьківщину є почесним.

До закладу культури завітали військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході країни, волонтери, керівництво району та міста, студенти місцевих вишів.

У своєму виступі очільник Краснограда Володимир Максим зазначив, що, не зважаючи на 25-річчя існування Збройних Сил України, лише події останніх двох років стали приводом для того, що влада уважніше до них поставитися.

— Війна на сході України стала тим переломним моментом, який змусив усіх нас повернутися обличчям до нашої армії. Те що ми побачили шокувало. Армії, як такої, не було. Та дякуючи вам, шановні захисники України, країна змогла довести, що вона — незалежна та суверенна і не дозволить нікому посягати на її цілісність. Саме ви дали відсіч ворогу. Ви пожертвували своїм мирним життям заради того, щоб нам тут жилося спокійно. Велика дяка за це, — сказав Володимир Максим та вручив грамоти міської ради членам ветеранської організації офіцерів запасу Володимиру Мірошніченку та Леоніду Сільченку.

Винуватців свята цього вітали не лише дорослі. Вихованці міського дитсадочка №5 підготували для них свої подарунки — музичні номери.

   

Залишити відповідь