Катерині Юхно пощастило звітувати у своїй альма-матер

Свого часу депутат міської ради Катерина Юхно навчалася у Красноградському технікумі механізації сільського господарства ім.. Ф.Я.Тимошенка. І ось так склалося, що свій перший звіт перед виборцями вона проводила у цьому навчальному закладі.

Декілька років тому викладачам технікуму вона відповідала на питання, які вони ставили на іспиті, а сьогодні молода депутатка доповідала їм про свою роботу у раді. Символічно, адже це теж своєрідний екзамен.

І як годиться на іспиті, присутні на зібранні спочатку уважно вислухали інформацію про зроблене, а потім перейшли до запитань. Їх, зокрема, цікавив стан дороги по провулку Короленка. Там немає асфальтового покриття.

Говорили і про сніг, якого цього року випало чимало. Під час чистки вулиць його згортали на тротуари та пішохідні доріжки, тому зараз ними майже неможливо пересуватися. Красноградці запропонували вихід із цієї ситуації — вивозити сніг за межі міста.

На завершення зустрічі заступник директора вишу Олена Мироненко попрохала у міської ради допомоги та підтримки з впровадженням міні-проекту щодо ремонту актової зали закладу. Також вони повідомила присутнім, що цього року на базі місцевого технікуму проходитиме всеукраїнський фестиваль «КВН» серед аграрних вузів І-ІІ рівнів акредитації.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VІІ скликання перед виборцями

Залишити відповідь