Міський голова Володимир Максим відзвітував за рік роботи

Послухати про його виступ та задати питання могли всі бажаючі, адже інформація про місце, дату та час була повідомлена заздалегідь через районну газету «Вісті Красноградщини», офіційний веб-сайт міської ради та її сторінку у Facebook.
Людей прийшло чимало.
Володимир Максим у своїй доповіді зупинився на головних напрямках роботи органу місцевого самоврядування: благоустрої, ремонті доріг та тротуарів, вуличному освітленні, залученні інвестицій тощо.

Він розповів про наповнення міського бюджету. Минулого року його перевиконано. Левову частку надходжень склала орендна плата за землю, яку, на жаль, не всі добросовісно сплачують. Борги деяких підприємців сягають декількох сотень тисяч гривень. Єдиний шлях боротьби з ними — суд. Робота у цьому напрямку вже розпочалася і буде продовжуватися далі.
Минулого року було проведено відкриті земельні торги щодо двох ділянок на території міста, в результаті яких міський бюджет щороку отримуватиме близько чотирьохсот тисяч гривень орендної плати. Міський голова наголосив, що у подальшому земельні ділянки в оренду надаватимуться лише через аукціон.
Левову ж частину видатків міського бюджету складають витрати на поточний ремонт доріг. На ці цілі минулого року було спрямовано більше 5 мільйонів гривень. Ще півтора мільйони було витрачено на капітальний ремонт вулиці Вишневої. Завдяки співпраці з АТ «Укргазвидобування» проведені тендер та вже виділено 7 млн. грн. на ремонт вулиці Української.
Не оминули увагою і тротуари. Роботи з їх ремонту проводились на вулицях Шевченка, Вишневій, 19 вересня та алеї Героїв Чорнобильців. Окрім цього, проведено реконструкцію міського фонтану, разом із прилеглою територією.
Також минулого року було облаштовано перші майданчики під контейнери для ТПВ, розміщено перші контейнери для роздільного збору сміття. Встановлено дві зупинки для громадського транспорту.
Після виступу міського голови, присутні на звіті мали змогу поставити питання, що їх турбують. Красноградці говорили про ремонт покрівель багатоповерхівок, дозволи на відключення від центрального опалення, непомірні тарифи та житлово-комунальні послуги, ремонт доріг тощо.

Залишити відповідь